Jõulumargid 2022

Tänavusel jõulumargil on 24 aastase Marimaa kunstniku Jekaterina Belavina teos „Targad Idamaalt“. Margid on kujundanud, nagu ikka, Mikk Leedjärv.
Eesti Piibliseltsi jõululäkitus:
Hea sõber!
Sild üle aegade - selline oli tänavuse aasta hõimunädala teema. Jumala rahvana mõistame seda mõtet tõeliselt. Jumal on Igavene – Iisraeli, meie esivanemate, isade, meie ja meie järeltulevate põlvede Jumal. Tema on meie hoidja ja kaitsja nii headel kui ka valusatel ja rasketel aegadel. Piibliselts on püüdnud oma tegevusega seda Piibli sõnumit jagada kogu Eesti rahvale - sõltumata emakeelest, rahvusest, usutunnistusest.
Lõppev aasta on olnud keeruline nii meile kui ka paljudele teistele rahvastele maailma eri paikades. Oleme elanud kaasa Ukraina rahva võitlusele oma vabaduse eest. Paljude maade piibliseltsid on panustanud koos selle nimel, et ka sõjakoleduste ja kannatuste keskel oleks jagada Jumala Sõna – lootuse ja armastuse sõnumit. Oleme tänulikud kõigile neile eestimaalastele, kes tulid Eesti Piibliseltsi üleskutsele reageerides appi toetama Pühakirja trükkimist ja levitamist ukraina rahvale. Tänu teie abile suutsime trükkida Eestis 4500 eksemplari ukrainakeelset Piiblilugu ja sama palju ka vene keeles. See oli küll ainult piisake selles suures vajaduste meres, kuid usun, et me tegime ühiselt seda, mida võisime. Veelkord tänu toetuse ja eestpalvete eest.
Piibliselts on tänulik kõigile, kes on eri moel meie tööle kaasa aidanud. Vajame jätkuvalt teie abi, et Jumala Sõna – Piibel oleks kättesaadav nii trükituna kui ka internetis, äppides ja mujal. Eelkõige peame hoolitsema oma lähedaste eest siin Eestimaal. Kristlastena peame taotlema rahu ja heaolu sellele linnale, kus elame, üle kogu Eesti. Jagagem jätkuvalt lootuse, armastuse ja rahu sõnumit meie rahvale nii keerulisel ja raskel ajal.
Oleme oma elukaarel jõudnud järjekordselt advendiaega, kus meenutame meie Lunastaja tulekut tagasihoidlikesse oludesse Juudamaal. Seda Lunastajat vajab kogu maailm, eriti keset majanduslangust ja sõda. Teda vajavad nii targad ja rikkad, kui ka need, kes puuduses ja vaevas kulgevad. Tänavusel jõulumargil on meie Marimaa noore 24 aastase kunstniku Jekaterina Belavina teos „Targad Idamaalt“. Ta on Marimaa pealinna Joškar-Ola kunstikooli joonistamisõpetaja. Margid on kujundanud nagu ikka Mikk Leedjärv.

Jõulurahu ja õnnistatud 2023. aastat soovides
Eesti Piibliseltsi esimees Tiit Salumäe ja peasekretär Jaan Bärenson
Eelmine
Jaan Bärenson piibli tõlkimisest 
Järgmine
Seltsi lahtiolekuajad pühadeperioodil

Vastused puuduvad

Email again: