Piibliseltsi jõulumargid 2015

Täname Sind, hea toetaja, et oled andnud piiblitöösse oma panuse!
Nagu traditsiooniks saanud, anname ka tänavu välja kaunistusotstarbelised, Luuka evangeeliumi salmidega jõulumargid.  Markide kunstnik on seekord Jaapani lastepiibli ja paljude lasteraamatute illustratsioonide autor Sachiko Sugita. 

Margid saadetakse posti teel piiblitöö toetajaile, kes on teatanud meile oma aadressi. Markide kaaskirjas, millele on alla kirjutanud Eesti Piibliseltsi esimees Tiit Salumäe ja peasekretär Jaan Bärenson, seisab muuhulgas:

"Armsad piibliseltsi toetajad! Oleme südamest tänulikud, et olete piiblitööle mitmel viisil kaasa aidanud – nii oma annetuste kui ka eestpalvetega. Eesti Piibliselts soovib ühes teiega jätkata koostööd hõimurahvastega ning levitada kristlike raadiote kaudu teavet piiblitööst meil ja mujal. Soovime edaspidigi hoolitseda Piibli tõlkimise, väljaandmise ja levitamise eest. Selleks vajame teie kõigi abi.
Oleme üle elanud aegu, mil Pühakirja ka meie maal hävitati, kuid nüüd vaatame sellele tagasi kui möödunule. Jumal on andnud meie rahvale uue võimaluse evangeeliumi sõnumi jagamiseks. Täna on see ülesanne usaldatud meile kõigile. Kandkem siis ühiselt vastutust, et järeltulevad põlvedki saaksid Pühakirja lugeda oma emakeeles."

Jõulumargid on saadaval meie kontoris Tallinnas, Kaarli pst 9. Kasutage võimalust rõõmustada oma lähedasi kaunite piltidega varustatud jõuluevangeeliumi salmide kleepimisega näiteks jõulukaardile või kingipakile! Kui te pole varem piiblitöös osalenud, tulge meile külla ja saame tuttavaks! Eelmine
Juubelipiibli tõlkimisele pühendatud seminar
Järgmine
Lahtioleku ajad pühadeperioodil

Vastused puuduvad

Email again: