Annetuskampaania edenemine Ukraina piiblite heaks

Ukraina, Eesti, Läti, Leedu ja Norra Piibliseltside töötajad ekskursioonil Rohuneeme kabelis 2016. aastal, kui Pirita kloostris toimus ühisseminar rahaliste vahendite kogumise teemal. Ukraina Piibliseltsi peasekretär Oleksander Bablitšuk on paremalt esimene.
2022. aasta 7. märtsi hommikuks oli ukrainakeelsete piibliväljaannete heaks Eesti Piibliseltsi kontodele annetatud 9480 eurot. 21. märtsiks oli annetatud 18 182 eurot. Suur tänu igale andjale!
Annetuskampaania jääb kestma, kuni kriis kestab, on Ühinenud Piibliseltsid otsustanud. See tähendab, et jätkuvalt saab eri maade piibliseltside kaudu toetada inimeste pühakirjadega  varustamist sõjast haaratud Ukrainas ja neis riikides, kuhu ukrainlased põgenevad.
 
8.03 olid Ühinenud Piibliseltsid kokku kutsunud erakorralise veebikoosoleku piibliseltsidele, kes oma maades kampaaniaid korraldavad, et kaardistada kõige suuremaid vajadusi ja leida, kus on kõige otstarbekam pühakirju trükkida ning kuidas neid kriisipiirkondadesse toimetada. Ukraina Piibliselts on kokku kogunud info, milliseid väljaandeid hetkel kõige enam vajatakse: kas tervikpiibleid, lastepiibleid, Uusi Testamente, erinevaid piibliosi jm. Appi on tulnud Ukraina naabermaade, Balti- ja Põhjamaade, Inglise, USA, Kanada, Austraalia jt piibliseltse, kes on järele uurinud trükkimise võimalusi oma riikides. Samal ajal saadetakse eri maadest Ukrainasse ka venekeelsete Piiblite laovarusid muude abisaadetiste koosseisus, mida teeb ka Eesti Piibliselts.  

EESTI PIIBLISELTSI kaudu saab jätkuvalt annetada UKRAINA PIIBLITE TRÜKKIMISEKS, selgituseks: Ukraina Piiblid.
SEB: EE461010022001090003
Swedbank: EE232200001180002451

Lugege vajaduste ja kampaania arengutest 23. märtsi ajalehest Eesti Kirik.

Loe kampaania alguse kohta siit.
Eelmine
Toetagem Piiblite trükkimist ukrainlastele
Järgmine
Piibel peaminister Kaja Kallasele

Vastused puuduvad

Email again: