Toetagem Piiblite trükkimist ukrainlastele

Ukraina Piibliseltsi laost Kiievis on Piiblid praktiliselt otsas, ehkki jaanuaris olid need täis terveks 2022. aastaks trükitud varusid. Riigis kestab uskumatu vaimne mobilisatsioon, huvi Jumalat tunda on tohutu. Piibleid soovivad Piibliseltsilt tasuta jagamiseks koguduste pastorid, pühakirju käivad küsimas inimesed tänavailt.
Anatoli Raitšinets, Ukraina Piibliseltsi peasekretäri asetäitja tunnistab: „Meie kogudustesse – olgu õigeusu, katoliku, protestantliku või evangeelse kiriku – tuleb järjest uusi inimesi, ka neid, kes pole varem kunagi kirikus käinud. Tahetakse palvetada, kuulda midagi lootusrikast, lohutavat."
Emakeelseid pühakirju vajavad ka Eestisse jõudvad Ukraina põgenikud.  

EESTI PIIBLISELTSI kaudu saab annetada UKRAINA PIIBLITE TRÜKKIMISEKS, selgituseks: Ukraina Piiblid.
SEB: EE461010022001090003
Swedbank: EE232200001180002451

Ukraina Piibliselts suhtleb naabermaade piibliseltsidega, et saada abi trükiste toimetamiseks üle piiri. Ukraina Piibliseltsi töötajad on saanud eriloa liikumiseks linnades isegi komandanditundidel, et pühakirju kohale viia. Samal ajal püütakse tõhustada piiblitekstide levikut eri formaatides ka veebi kaudu.

Ukraina Piibliseltsile on juba rutanud appi mitmete maade piibliseltsid, kes kuulume kõik katusorganisatsiooni Ühinenud Piibliseltsid. Kampaaniad on välja kuulutanud Ameerika PiibliseltsÜhendkuningriigi Piibliselts, Soome Piibliselts, Austraalia Piibliselts, Kanada Piibliselts jt.
Piibliseltside kiirelt algatatud annetuskampaaniate taktikaid on erinevaid. Ühendkuningriigi kristlastelt palutakse konkreetset tuge 56 000 pühakirja jaoks. Soome Piibliselts palub oma toetajatelt eri suuruses annetusi ilma lõpptulemust piiramata, samuti Austraalia Piibliselts. Annetajad USAs saavad oma panuse anda kas seitsme inimese varustamiseks lootuse allikaga, 15 perele Jumala Sõna lohutust pakkudes või  30 vigastatule jagada Piiblite kaudu Jumala rahu. Kanada Piibliselts palub annetada nii heldelt kui võimalik lootuse ja paranemise heaks. 

Ukraina Piibliselts toodab kümneid erinevaid piibliväljaandeid eri sihtgruppidele. Täiendavaid tiraaže trükitakse annetuste toel koostöös sõsarseltsidega Ühinenud Piibliseltsidest. Eesti Piibliseltsi poolt kogutud toetus jõuab läbi selle koostöö otse ukrainakeelsete Piiblite trükkijateni, vältides asjatut vahendamist ja ajakulu.
Täpsema info trükitavate väljaannete ja tiraaži ning Eestis kogutud osa kohta selles avaldame selgumisel. Lugege arengutest siit.
Ka eestpalved piibliseltside ühise töö toeks on oodatud.

Ühinenud Piibliseltsid on rahvuslike piibliseltside ühendus, mis tõlgib, avaldab ja levitab Piibleid kohalike piibliseltside kaudu. Tegemist on tugiorganisatsiooniga, mis võimestab rahvuslikke projekte ning aitab kohalikke seltse koordinatsiooni, koolituse, finantsvahenduse, rahvusvaheliste kirikusuhete jms osas. Ühinenud Piibliseltse juhitakse rahvuslike piibliseltside seast valitud esindajate kaudu alt üles põhimõttel.

  • Meeldib


Eelmine
Oleme avatud alates 10.01
Järgmine
Annetuskampaania edenemine Ukraina piiblite heaks

Vastused puuduvad

Email again: