Ilmunud on värske „Hõimurahvaste Aeg”

Soome-ugri kristlaste tegemisi tutvustava ajakirja 2018. aasta kevadväljaanne pakub taas palju põnevat.  


Ajakirja 19. numbris tunnistavad komi kristlased, mida tähendab neile emakeelne Jumala sõna. Tutvuda saab mokša piiblitõlkija Olga Kuukauppiga ja eesti-mari juurtega 81-aastase Niina Rõbakovaga Ingeri kiriku kogudusest Marimaal. Lugeda saab päevikut reisilt hantide ja manside juurde, Mikael Agricola rollist soomekeelse Piibli saamisloos, 100-aastaseks saanud liivlasest Valter Karbist ja Jumala teenimisest rahvuslikke traditsioone arvestades.

Pildireportaaž võtab kokku näituse „Pühakiri – käsikirjast emakeelse Piiblini” rändamise Eestis ning tagasi vaadatakse Hõimunädalale 2017 koos Juha Väliaho jutlusega hõimurahvaste palvepäeval Tallinna Jaani kirikus. Ülevaade tuuakse Ingeri kiriku noortepäevadelt Kelttos ning tutvustatakse 1. Ja 2. Moosese raamatu uut eestikeelset proovitrükki. Ning see pole veel kõik!

24-leheküljeline „Hõimurahvaste Aeg” ilmub kaks korda aastas EELK Misjonikeskuse, Eesti Piibliseltsi ning EEA evangelismi- ja misjonitoimkonna samanimelise koostööprojekti raames, mille eesmärk on  kutsuda Eesti kristlasi hõimurahvaste misjonile kaasa aitama.  Väljaande saavad postkasti need, kes toetavad mõnda projekti tegevust.

Vaata ka: projekt Hõimurahvaste Aeg 


Eelmine
Piibliseltsi aastakoosolek
Järgmine
Kirjastajad kohtusid Kreekas

Vastused puuduvad

Email again: