Kutsume kirjutama piiblisalme oma käega!

Piibliseltsi kontoris saab kirjutada piibliteksti tahvelarvutis, andes oma osa eestikeelse käsikirjalise Piibli valmimisse.
Minu Piibli kirjutamine Rakveres
Ettevõtmine "Minu Piibel" sai alguse 2013. aastal, et tähistada Eesti Piibliseltsi 200. juubelit ning 275 aasta möödumist eestikeelse Piibli ilmumisest 2014. aastal. Sellest ajast on soovijad saanud oma käega jäädvustada evangeeliumisalme mitmesugustel üritustel üle Eesti, kus selts on vastava tehnikaga kohal olnud ning veebiühendus toiminud. 

Nüüdsest saab digikäsikirja koostamises osaleda ka EPSi kontoris Tallinnas, Kaarli pst 9-3 tööpäeviti kl 10-17. Teid ootavad juhendaja, tahvelarvuti ja kirjutuspulk. Iga huviline on oodatud, mingeid erioskusi see kirjutamine ei nõua! Gruppide puhul tuleks eelnevalt aeg kokku leppida tel 6311 671 või kirjutades eps@eps.ee, et saaksime tagada piisavalt tehnikat ning juhendamist.

Tagasiside on näidanud, kuidas kirjutajad on leidnud salmidest just parajasti vajalikku juhatust või lohutust. Oleme taas kogemas, et Jumal tõepoolest kõneleb oma Sõna kaudu igaühega, kes seda vähegi igatseb!

Eelmine
Piiblitõlkimine numbrites 2016 lõpu seisuga
Järgmine
Piibliteema kirikupäevadel Kuressaares

Vastused puuduvad

Email again: