Seltsi üldkogu koosolek 2022

7. mail 2022 toimus Pirita kloostris Eesti Piibliseltsi üldkogu aastakoosolek. Möödunud aastale tagasi vaadates tõdeti, et koroonapandeemia aastad on jätnud oma tugeva jälje ka seltsi tegevusse. Piibliseltsi mullusest tegevusest oli vaatamiseks valminud 30-minutiline dokumentaalfilm, mille olid kokku pannud M. Schönberg ja J. Bärenson.

Tegevuse aruandeid vastu võttes oldi tänulikud kõigile annetajatele ja toetajatele. Kogudusi ja toetajaid julgustati jätkuvalt toetama Piibliseltsi tegevust, sh Ukraina toetusprojekti. Tulevikku vaadates rõhutati, et Piibli uue tõlkeprojektiga tuleb edasi minna ja see on meie kõigi ühine vastutus. Selleks vajame rahalist abi.

Peale üldkoosolekut algas kloostri kabelis tänupalvus. Tänati Jumalat Ühinenud Piibliseltside ja Eesti Piibliseltsi eest ning paluti jätkuvat õnnistust piibliseltside tööle üle kogu maailma. Meenutati neid, kes olid Piibliseltsi taastamise alguse juures ja on nüüdseks igavikku lahkunud.
Peale palvust tänas Piibliselts seoses taastamise 30. aastaga oma taasasutajaid ja kaastöölisi tänukirjaga.

Piduliku päeva lõpetas traditsiooniline Pirita kloostri õdede valmistatud tort. Tordilaua ääres jätkus elav arutelu seltsi tegevuse  üle.
Piiblikogudus on Pirita kloostrile tänulik jätkuvalt hea vastuvõtu ja eestpalvete eest.

Eelmine
Piibel president Alar Karisele
Järgmine
Maikuu algab piiblipühaga

Vastused puuduvad

Email again: